OZZY EĞLENCE MERKEZİ
 


Tekirdağ Maxi Center’da yer alan 700 m2 büyüklüğündeki Ozzy Eğlence Merkezi, büyük küçük tüm ziyaretçilerin yeni adresi.

Çocuklar ve büyükler için ayrı ayrı bölümlerin yer aldığı Ozzy Eğlence Merkezi’nde cafe, buz pisti, bilardo, Play Station 3, jetonlu oyuncaklar, çizgi film gösterimleri, simülasyonlu oyun makineleri, dev ekranda maç keyfi ve pub’a kadar pek çok eğlence ve dinlenme alternatifi bir arada sunuluyor.


Çocuk Eğlence Kulübü;


Ebeveynler çocuklarını 5 TL saat ücreti karşılığında 6 saate kadar oyun kulübüne bırakabiliyor. Böylece akılları çocuklarında kalmadan, hem rahatça alışverişlerini yapıyor hem de alışveriş sonrası kendilerine vakit ayırabiliyor.

Jetonlu oyuncakların eğlence dolu dünyası Ozzy Eğlence Merkezi’nde çocukları bekliyor...

Çocuk oyun parkında ayrıca gün boyunca çizgi film gösterimleri de yapılıyor...

Ozzy Eğlence Merkezi’nin cam bölmelerle ayrılmış özgün dizaynı sayesinde, ebeveynler, alışveriş sonrasında kendilerine ayrılan eğlence ve dinlenme alanlarında hoş vakit geçirirken aynı zamanda oyun parkındaki çocuklarını da görebiliyor.


Ozzy Eğlence Merkezi’nde büyükler de unutulmadı!

Büyükleri de Ozzy içinde birbirinden farklı eğlence alternatifi bekliyor. 10 adet simülasyonlu oyun makinesi, 4 adet bilardo masası, 2 adet hareketli basketbol potası, 2 adet Playstation 3, langırt ve dart platformlarının yer aldığı merkezde, alışveriş sonrası eğlenceli saatler geçirebilirsiniz.


Pub’da müzik ve maç keyfi bir arada!


Ozzy Eğlence Merkezi’nde yer alan Pub’da bir yandan içkilerinizi yudumlarken, diğer yandan dev ekranda maç keyfi yaşayabilirsiniz. Ayrıca Pub’da içkinizin yanında, birbirinden lezzetli ve çeşitli hafif yiyeceklerin de tadına varabilirsiniz. Ozzy Eğlence Merkezi’nde her hafta Cuma ve Cumartesi günü saat 20.00’den 23.30’a kadar canlı müzik eşliğinde eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.


Buzda dans heyecanı Ozzy Eğlence Merkezi’nde...

Ozzy Eğlence Merkezi’nde çocuklar, gençler ve kendini genç hissedenler için oluşturulan sentetik buz pisti, hünerlerini sergilemek isteyenleri bekliyor.
40 dakikası 10 TL olan buz pistinde, dilerseniz 2002 yılında Türkiye Artistik Show Figür Şampiyonu olan Damla Turhanoğlu eğitmenliği eşliğinde kayma şansına da sahip olabilirsiniz. Ayrıca isteğiniz doğrultusunda bir asistan da rahat ve güvenli kayabilmeniz için size ya da çocuğunuza eşlik edebiliyor.
Buz pisti ile cafe arasındaki cam bölme sayesinde arkadaşlarınız, eşiniz ya da çocuklarınız buz pisti üzerindeyken, siz cafede oturup hem onları izleyebilir hem de lezzetli yemekleri tadabilirsiniz.


Copyright (c) Maxi AVM - Tüm Hakları Saklıdır.
     
Giriş | Hakkımızda | Kiralama | Ulaşım | İletişim | Bize Ulaşın