TOYTOY ÇOCUK ve EĞLENCE MERKEZİ
 


Silivri Maxi City’de yer alan ToyToy Çocuk ve Eğlence Merkezi, alışverişi yaşam keyfi haline getiriyor.

Alışverişe gelen müşterilerine gün boyu eğlence imkanı sunan ToyToy Çocuk ve Eğlence Merkezi’nde; bowling ve bilardodan dönmedolaba, çarpışan otolardan jetonlu oyuncaklara kadar her yaşa ve zevke uygun eğlence alternatifi bir arada bulunuyor. 

7’den 70’e tüm bowling tutkunlarını bir araya getiren ToyToy Çocuk ve Eğlence Merkezi, çoğu zaman çekişmeli turnuvalara ev sahipliği yapıyor. Yine ToyToy Çocuk ve Eğlence Merkezi’nin en çok tercih edilen noktalarından birisi olan bilardolar da müşterilerine, alışverişten arta kalan zamanda keyifli saatler geçirme imkanı sunuyor.

Sanal dünyanın en heyecanlı ve en zevkli oyunlarını bir arada sunan ToyToy Çocuk ve Eğlence Merkezi bilgisayar oyunları ise çocukların ve gençlerin dışında kendini genç hissedenlerin de adresi olmaya devam ediyor.

ToyToy Çocuk ve Eğlence Merkezi içinde yer alan çarpışan arabalar, özellikle çocukların favorisi.

Alışveriş Merkezi’nin içinde dönmedolap olur mu demeyin! Silivri Maxi City’nin simgesi olan Dönmedolap, başta çocuklar olmak üzere herkesin mutlaka tatmak isteyeceği farklı bir heyecan yaşatıyor.Copyright (c) Maxi AVM - Tüm Hakları Saklıdır.
     
Giriş | Hakkımızda | Kiralama | Ulaşım | İletişim | Bize Ulaşın